21mm, 22 x 20w x 88, Z2, ESH570210, Freza plienui iš greitapjūvio plieno HSS-PM
Kodas
ESH570210


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
36,87 € 30,47 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
2 vnt.
Liko 1 tik
21mm, 22 x 20w x 88, Z2, ESH570210, Freza plienui iš greitapjūvio plieno HSS-PM
21mm, 22 x 20w x 88, Z2, ESH570210, Freza plienui iš greitapjūvio plieno HSS-PM Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui21mm, 22 x 20w x 88, Z2, ESH570210, Freza plienui iš greitapjūvio plieno HSS-PM
21mm, 22 x 20w x 88, Z2, ESH570210, Freza plienui iš greitapjūvio plieno HSS-PM greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ESH570210 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | NEW |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 21.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 88 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 327 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |




