20X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424200
Kodas
DTX424200
296,14 € 244,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
14 vnt.
20X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424200
20X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424200 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424200
20X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424200 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424200 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 101 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 153 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis