20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, YG1, VHM freza grubiam frezavimui
Kodas
G9D69200
486,00 € 401,65 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, YG1, VHM freza grubiam frezavimui
20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, YG1, VHM freza grubiam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, YG1, VHM freza grubiam frezavimui
20mm, R1, 30/60x20wx110, Z5, YG1, VHM freza grubiam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9D69200 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 30 mm |
| Maksimalus Gylis | 60 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 110 mm |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R1 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis