20mm, 82x20x130, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
Kodas
V201.200.082.130
161,66 € 133,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
20mm, 82x20x130, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
20mm, 82x20x130, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20mm, 82x20x130, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
20mm, 82x20x130, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V201.200.082.130 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 82 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 130 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis