20mm, 40x20x100, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061743
276,92 € 228,86 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
2 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
20mm, 40x20x100, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
20mm, 40x20x100, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20mm, 40x20x100, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
20mm, 40x20x100, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061743 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis