20mm, 10x70 Dešinis grąžtas medienai
Kodas
A302P-200
21,48 € 17,75 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
20mm, 10x70 Dešinis grąžtas medienai
20mm, 10x70 Dešinis grąžtas medienai Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20mm, 10x70 Dešinis grąžtas medienai
20mm, 10x70 Dešinis grąžtas medienai greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | A302P-200 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 20.00 |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |






