200mm, SE12-200-27-2T, SE12, Z2, paviršiaus freza, švariam frezavimui
Kodas
SE12-200-27-2T
234,74 € 194,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant.
200mm, SE12-200-27-2T, SE12, Z2, paviršiaus freza, švariam frezavimui
200mm, SE12-200-27-2T, SE12, Z2, paviršiaus freza, švariam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui200mm, SE12-200-27-2T, SE12, Z2, paviršiaus freza, švariam frezavimui
200mm, SE12-200-27-2T, SE12, Z2, paviršiaus freza, švariam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SE12-200-27-2T |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 200.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | d-27 mm |
| Laikiklis įrankiui | d-27 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | SEKT1204 |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis