20 x 20 x 41(52) x 104mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40200
Kodas
E5E40200
377,11 € 311,66 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
20 x 20 x 41(52) x 104mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40200
20 x 20 x 41(52) x 104mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40200 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20 x 20 x 41(52) x 104mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40200
20 x 20 x 41(52) x 104mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40200 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E5E40200 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 41 mm |
| Maksimalus Gylis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 104 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | E5E39 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis