2.8x7x6x57, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9445028
Kodas
G9445028
30,37 € 25,10 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
2.8x7x6x57, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9445028
2.8x7x6x57, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9445028 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui2.8x7x6x57, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9445028
2.8x7x6x57, Z2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9445028 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9445028 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 2.80 |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 6527 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis