1mm, R0.5x2x4x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
Kodas
ALB01002050DLC


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
15,73 € 13,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
1mm, R0.5x2x4x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
1mm, R0.5x2x4x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, R0.5x2x4x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
1mm, R0.5x2x4x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ALB01002050DLC |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 2 mm |
| Maksimalus Gylis | 2 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.50 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | ALU-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis