1mm, R0.1, 2,5-50x6x50, Freza Kietmetalio, 4G, Z4. YG1, SEME0101001E
Kodas
SEME0101001E
62,82 € 51,92 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
18 vnt.
1mm, R0.1, 2,5-50x6x50, Freza Kietmetalio, 4G, Z4. YG1, SEME0101001E
1mm, R0.1, 2,5-50x6x50, Freza Kietmetalio, 4G, Z4. YG1, SEME0101001E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, R0.1, 2,5-50x6x50, Freza Kietmetalio, 4G, Z4. YG1, SEME0101001E
1mm, R0.1, 2,5-50x6x50, Freza Kietmetalio, 4G, Z4. YG1, SEME0101001E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME0101001E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 2.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 50 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.10 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






