1mm, 4x3.175x38, Djtol, Kietmetalinė freza su daug dantukų
Kodas
AST3104
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
1mm, 4x3.175x38, Djtol, Kietmetalinė freza su daug dantukų
1mm, 4x3.175x38, Djtol, Kietmetalinė freza su daug dantukų Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 4x3.175x38, Djtol, Kietmetalinė freza su daug dantukų
1mm, 4x3.175x38, Djtol, Kietmetalinė freza su daug dantukų greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | AST3104 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | CFRP, Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 12 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis