1mm, 3x4x50, Z2 Freza kietm. aliuminiui su DLC, Carbiden
Kodas
ALS010030050DLC


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
1mm, 3x4x50, Z2 Freza kietm. aliuminiui su DLC, Carbiden
1mm, 3x4x50, Z2 Freza kietm. aliuminiui su DLC, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 3x4x50, Z2 Freza kietm. aliuminiui su DLC, Carbiden
1mm, 3x4x50, Z2 Freza kietm. aliuminiui su DLC, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ALS010030050DLC |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | ALU-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |




