1mm, 3x4x50 Z-3 Kietmetalio freza aliuminiui švariam darbui
Kodas
AL-3E-D1.0-YK30F

N

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,54 € 10,36 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
1mm, 3x4x50 Z-3 Kietmetalio freza aliuminiui švariam darbui
1mm, 3x4x50 Z-3 Kietmetalio freza aliuminiui švariam darbui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 3x4x50 Z-3 Kietmetalio freza aliuminiui švariam darbui
1mm, 3x4x50 Z-3 Kietmetalio freza aliuminiui švariam darbui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | AL-3E-D1.0-YK30F |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ZCC |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |





Jungtis