1mm, 3x4x39, Z1, Freza kietmetalinė, drožlė į apačią, CARBIDEN
Kodas
5210100
37,79 € 31,23 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
1mm, 3x4x39, Z1, Freza kietmetalinė, drožlė į apačią, CARBIDEN
1mm, 3x4x39, Z1, Freza kietmetalinė, drožlė į apačią, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 3x4x39, Z1, Freza kietmetalinė, drožlė į apačią, CARBIDEN
1mm, 3x4x39, Z1, Freza kietmetalinė, drožlė į apačią, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5210100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 39 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis