1mm, 3x4x30, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
Kodas
5310100-LT30
39,23 € 32,42 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
1mm, 3x4x30, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
1mm, 3x4x30, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 3x4x30, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
1mm, 3x4x30, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5310100-LT30 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 30 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Akcija | Ne |







Jungtis