1mm, 3/12x4x50, Z2 Freza kietm. su TISIN danga nerūdijančiam plienui
Kodas
MCP201012


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
19,36 € 16,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
1mm, 3/12x4x50, Z2 Freza kietm. su TISIN danga nerūdijančiam plienui
1mm, 3/12x4x50, Z2 Freza kietm. su TISIN danga nerūdijančiam plienui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1mm, 3/12x4x50, Z2 Freza kietm. su TISIN danga nerūdijančiam plienui
1mm, 3/12x4x50, Z2 Freza kietm. su TISIN danga nerūdijančiam plienui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | MCP201012 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas |
| Danga | TISIN |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis