19X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424190
Kodas
DTX424190
296,14 € 244,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
15 vnt.
19X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424190
19X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424190 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui19X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424190
19X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424190 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424190 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 19.00 |
| Pjaunanti dalis | 101 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 153 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis