19.8X20X79X131, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423198
Kodas
DTX423198
254,87 € 210,64 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2 days. Užklausti prieš užsakant.
19.8X20X79X131, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423198
19.8X20X79X131, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423198 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui19.8X20X79X131, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423198
19.8X20X79X131, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423198 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX423198 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 19.80 |
| Gylis x D | NO |
| Pjaunanti dalis | 79 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 131 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis