19.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424195
Kodas
DTX424195
296,14 € 244,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
7 vnt.
19.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424195
19.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424195 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui19.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424195
19.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424195 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424195 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 19.50 |
| Pjaunanti dalis | 101 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 153 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis