18.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424185
Kodas
DTX424185
296,14 € 244,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
13 vnt.
18.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424185
18.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424185 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui18.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424185
18.5X20X101X153, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424185 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424185 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 18.50 |
| Pjaunanti dalis | 101 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 153 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis