17X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424170
Kodas
DTX424170
236,12 € 195,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
34 vnt.
17X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424170
17X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424170 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui17X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424170
17X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424170 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424170 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 17.00 |
| Pjaunanti dalis | 93 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 143 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis