17.8X18X73X123, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423178
Kodas
DTX423178
207,30 € 171,32 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2 days. Užklausti prieš užsakant.
17.8X18X73X123, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423178
17.8X18X73X123, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423178 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui17.8X18X73X123, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423178
17.8X18X73X123, 3D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo RCH X, YG1, DTX423178 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX423178 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 17.80 |
| Gylis x D | NO |
| Pjaunanti dalis | 73 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 123 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis