17.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424175
Kodas
DTX424175
236,12 € 195,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
47 vnt.
17.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424175
17.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424175 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui17.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424175
17.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424175 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424175 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 17.50 |
| Pjaunanti dalis | 93 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 143 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis