16X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424160
Kodas
DTX424160
164,85 € 136,24 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
43 vnt.
16X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424160
16X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424160 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424160
16X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424160 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424160 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 83 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 133 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis