16mm, R8, 9x8x45 Freza medžiui radiusinė, Carbiden
Kodas
RT16-8


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,88 € 12,30 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
16mm, R8, 9x8x45 Freza medžiui radiusinė, Carbiden
D16mm x 9 x d8 x 45 Freza medžiui su išoriniu radiusu, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, R8, 9x8x45 Freza medžiui radiusinė, Carbiden
D16mm x 9 x d8 x 45 Freza medžiui su išoriniu radiusu, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | RT16-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 9 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R8 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis