16mm Freza medienos paviršiaus frezavimui Carbiden, TT16-8
Kodas
TT16-8
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
16mm Freza medienos paviršiaus frezavimui Carbiden, TT16-8
16mm Freza medienos paviršiaus frezavimui Carbiden, TT16-8 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm Freza medienos paviršiaus frezavimui Carbiden, TT16-8
16mm Freza medienos paviršiaus frezavimui Carbiden, TT16-8 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TT16-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 13 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 48 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis