16mm, Freza deimantinė 25x16x86, Z2+2, ITA
Kodas
DTN.16.025.16.0SR
120,70 € 99,75 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
16mm, Freza deimantinė 25x16x86, Z2+2, ITA
16mm, Freza deimantinė 25x16x86, Z2+2, ITA Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, Freza deimantinė 25x16x86, Z2+2, ITA
16mm, Freza deimantinė 25x16x86, Z2+2, ITA greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTN.16.025.16.0SR |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ITA |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 86 mm |
| Plunksnos | 2+2 |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |






