16mm, 52x16x110, Z3 Kietmetalio freza medienai negatyvi
Kodas
V303.160.052.110N


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
114,47 € 94,60 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
16mm, 52x16x110, Z3 Kietmetalio freza medienai negatyvi
16mm, 52x16x110, Z3 Kietmetalio freza medienai negatyvi Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, 52x16x110, Z3 Kietmetalio freza medienai negatyvi
16mm, 52x16x110, Z3 Kietmetalio freza medienai negatyvi greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V303.160.052.110N |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 110 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




