16mm 40/105x16x170, Z-3, Kietmetalio freza ilga, grubiam, frezavimui
Kodas
V502.160.040.170
136,25 € 112,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
16mm 40/105x16x170, Z-3, Kietmetalio freza ilga, grubiam, frezavimui
16mm 40/105x16x170, Z-3, Kietmetalio freza ilga, grubiam, frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm 40/105x16x170, Z-3, Kietmetalio freza ilga, grubiam, frezavimui
16mm 40/105x16x170, Z-3, Kietmetalio freza ilga, grubiam, frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V502.160.040.170 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 170 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis