16mm, 35x16x93, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061742
195,23 € 161,35 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
16mm, 35x16x93, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
16mm, 35x16x93, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, 35x16x93, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
16mm, 35x16x93, Z6 Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061742 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 35 mm |
| Maksimalus Gylis | 35 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 93 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis