16mm, 35x16x115, 142°, YG1, Centravimo grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2320160
Kodas
D2320160


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
38,07 € 31,46 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
12 vnt.
Liko 1 tik
16mm, 35x16x115, 142°, YG1, Centravimo grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2320160
16mm, 35x16x115, 142°, YG1, Centravimo grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2320160 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, 35x16x115, 142°, YG1, Centravimo grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2320160
16mm, 35x16x115, 142°, YG1, Centravimo grąžtas, ilgas, HSSCo8, D2320160 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D2320160 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | 142 laipsnių |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Pjaunanti dalis | 35 mm |
| Bendras Ilgis | 115 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | D2320 |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Akcija | Ne |





Jungtis