16mm, 32x16x80 Z4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
Kodas
V404.160.032.080
94,86 € 78,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
16mm, 32x16x80 Z4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
16mm, 32x16x80 Z4, freza, medienos greitai švariam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, 32x16x80 Z4, freza, medienos greitai švariam frezavimui
16mm, 32x16x80 Z4, freza, medienos greitai švariam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V404.160.032.080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis