16mm, 27x16x85, Z3+3-11, Freza deimantinė nestingui
Kodas
FPD2058034
279,51 € 231,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
16mm, 27x16x85, Z3+3-11, Freza deimantinė nestingui
16mm, 27x16x85, Z3+3-11, Freza deimantinė nestingui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm, 27x16x85, Z3+3-11, Freza deimantinė nestingui
16mm, 27x16x85, Z3+3-11, Freza deimantinė nestingui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | FPD2058034 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 27 mm |
| Maksimalus Gylis | 27 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Plunksnos | 3+3 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis