16mm 19x8x51, Z2, freza medienai su plokštele, Klein
Kodas
C101.160.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
30,37 € 25,10 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
16mm 19x8x51, Z2, freza medienai su plokštele, Klein
16mm 19x8x51, Z2, freza medienai su plokštele, Klein Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16mm 19x8x51, Z2, freza medienai su plokštele, Klein
16mm 19x8x51, Z2, freza medienai su plokštele, Klein greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C101.160.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 19 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 51 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis