16 x 16 x 36(42) x 92mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40160
Kodas
E5E40160
238,19 € 196,85 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
38 vnt.
16 x 16 x 36(42) x 92mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40160
16 x 16 x 36(42) x 92mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40160 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16 x 16 x 36(42) x 92mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40160
16 x 16 x 36(42) x 92mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40160 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E5E40160 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 36 mm |
| Maksimalus Gylis | 42 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 92 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | E5E39 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis