16.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424165
Kodas
DTX424165
236,12 € 195,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
22 vnt.
16.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424165
16.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424165 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui16.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424165
16.5X18X93X143, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424165 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424165 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 16.50 |
| Pjaunanti dalis | 93 mm |
| Laikiklis įrankiui | 18 mm |
| Bendras Ilgis | 143 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis