15mm, 32x16x75, Z3 Freza, Korloy, APRE3170-100 H05S
Kodas
6-01-027882
328,43 € 271,43 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
2 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
18 vnt.
15mm, 32x16x75, Z3 Freza, Korloy, APRE3170-100 H05S
15mm, 32x16x75, Z3 Freza, Korloy, APRE3170-100 H05S Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui15mm, 32x16x75, Z3 Freza, Korloy, APRE3170-100 H05S
15mm, 32x16x75, Z3 Freza, Korloy, APRE3170-100 H05S greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-027882 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 15.00 |
| Pjaunanti dalis | 32 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | APRE3 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis