150°, 32mm, Freza su kietmetalinė V formos, Djtol
Kodas
N2V1232150


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
22,39 € 18,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
150°, 32mm, Freza su kietmetalinė V formos, Djtol
150°, 32mm, Freza su kietmetalinė V formos, Djtol Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui150°, 32mm, Freza su kietmetalinė V formos, Djtol
150°, 32mm, Freza su kietmetalinė V formos, Djtol greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | N2V1232150 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Laipsniai | 150 laipsnių |
| Užgalandinimas | 150 laipsnių |
| Diametras | 32.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 48 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |




