150° 22mm 5x6x50, Z2, Freza medianai V formos
Kodas
N2V622150


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
150° 22mm 5x6x50, Z2, Freza medianai V formos
150° 22mm 5x6x50, Z2, Freza medianai V formos Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui150° 22mm 5x6x50, Z2, Freza medianai V formos
150° 22mm 5x6x50, Z2, Freza medianai V formos greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | N2V622150 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Laipsniai | 150 laipsnių |
| Užgalandinimas | 150 laipsnių |
| Diametras | 22.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 48 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis