15.5X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424155
Kodas
DTX424155
164,85 € 136,24 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
20 vnt.
15.5X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424155
15.5X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424155 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui15.5X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424155
15.5X16X83X133, 5D, Grąžtas kietmetalinis be aušinimo, RCH X, YG1, DTX424155 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX424155 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 15.50 |
| Pjaunanti dalis | 83 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 133 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis