14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Freza HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG1, EE515140
Kodas
EE515140
57,74 € 47,72 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Freza HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG1, EE515140
14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Freza HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG1, EE515140 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Freza HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG1, EE515140
14mm x 26 x 12 x 83, Z4, Freza HSS-PH, švariam darbui, JET-POWER, YG1, EE515140 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EE515140 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






