14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Freza DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG1, GAA29140
Kodas
GAA29140
62,34 € 51,52 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
5 vnt.
14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Freza DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG1, GAA29140
14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Freza DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG1, GAA29140 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Freza DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG1, GAA29140
14mm x 26 x 12 x 83, Z-2, Freza DIN844, HSS-PM, TiAlN, TANK-POWER, YG1, GAA29140 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | GAA29140 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plastmasė, Titano Lydiniai, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






