14mm, 52x14x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
Kodas
V301.140.052.100
85,43 € 70,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
14mm, 52x14x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
14mm, 52x14x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14mm, 52x14x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui
14mm, 52x14x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos švariam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V301.140.052.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Maksimalus Gylis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 14 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis