14mm 40x14x100 Freza kietmetalinė rombiniu raštu, Carbiden
Kodas
XN.140.040.100
130,92 € 108,20 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
14mm 40x14x100 Freza kietmetalinė rombiniu raštu, Carbiden
14mm 40x14x100 Freza kietmetalinė rombiniu raštu, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14mm 40x14x100 Freza kietmetalinė rombiniu raštu, Carbiden
14mm 40x14x100 Freza kietmetalinė rombiniu raštu, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | XN.140.040.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Anglies Pluoštas |
| Pritaikymas | HPL, CFRP, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 14 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | MULTIFLUTS |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis