14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSSCo8%, DIN844, YG1, E2751145
Kodas
E2751145
47,76 € 39,47 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
12 vnt.
14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSSCo8%, DIN844, YG1, E2751145
14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSSCo8%, DIN844, YG1, E2751145 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSSCo8%, DIN844, YG1, E2751145
14,5 x 26 x 12 x 83mm, Z-4, freza plienui, HSSCo8%, DIN844, YG1, E2751145 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E2751145 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 14.50 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 26 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






