13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
Kodas
GB535130
26,22 € 21,67 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1
13mm, R6.5, 16x12x73, Z2, Radiusinė freza HSSCo8, TiAlN, YG1 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | GB535130 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 13.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 73 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 327 |
| Radiusas | R6.50 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis