135°, 19.05mm, 7.57x12x58 Freza alukabondo lenkimui deimantinė
Kodas
SAST136408
125,84 € 104,00 €
Vilnius Stock 1 day
8 vnt.
135°, 19.05mm, 7.57x12x58 Freza alukabondo lenkimui deimantinė
135°, 19.05mm, 7.57x12x58 Freza alukabondo lenkimui deimantinė Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui135°, 19.05mm, 7.57x12x58 Freza alukabondo lenkimui deimantinė
135°, 19.05mm, 7.57x12x58 Freza alukabondo lenkimui deimantinė greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SAST136408 |
|---|---|
| Paskirtis | Alukabondas |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė |
| Laipsniai | 135 laipsniai |
| Užgalandinimas | 135 laipsniai |
| Diametras | 19.05 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 7.5 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 58 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis