13,50-13,99mm, TPDC3D-13516-41 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
Kodas
1-06-048777
187,24 € 154,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
2 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
10 vnt.
13,50-13,99mm, TPDC3D-13516-41 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
13,50-13,99mm, TPDC3D-13516-41 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui13,50-13,99mm, TPDC3D-13516-41 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
13,50-13,99mm, TPDC3D-13516-41 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-06-048777 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Diametras | 13.50 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Pjaunanti dalis | 41 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 105 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | TPDC DRILLS |
| Kryptis | Neutralus |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Plokštelės Kodas Geometrija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Akcija | Ne |







Jungtis