13,00-13,49mm, TPDC3D-13016-39 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
Kodas
1-06-045997
187,24 € 154,74 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
33 vnt.
13,00-13,49mm, TPDC3D-13016-39 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
13,00-13,49mm, TPDC3D-13016-39 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui13,00-13,49mm, TPDC3D-13016-39 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY
13,00-13,49mm, TPDC3D-13016-39 grąžtas su plokštelėmis, KORLOY greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-06-045997 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Diametras | 13.00 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Pjaunanti dalis | 39 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 103 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | TPDC DRILLS |
| Kryptis | Neutralus |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Plokštelės Kodas Geometrija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Akcija | Ne |







Jungtis